Mini Sesje świąteczne – Poznań i okolice

Trwają zapisy na fotograficzne sesje świąteczne 2020 w Poznaniu!

 

Sesje świąteczne to wyjątkowa odsłona fotografii dziecięcej i rodzinnej. 

Wykonuję sesje zdjęciowe dzieciom i rodzinom w stylizacjach świątecznych, w profesjonalnie wyposażonym studio fotograficznym, na tle oryginalnych, autorskich aranżacji. Za pomocą ciekawych akcesoriów i stylizacji kreuję wyjątkowe scenki odwzorowujące wyjątkową atmosferę Świąt.

Aktualizuje akcesoria, tła i całą ofertę zgodnie z panującymi trendami, ale i w oparciu o potrzeby i marzenia moich Klientów.

Sesje zdjęciowe odbywają się w swobodnej atmosferze. Moje doświadczenie pozwala mi otworzyć nawet najbardziej nieśmiałych modeli, ujarzmić dzieci pełne energii, a przede wszystkim wydobyć wyjątkowe piękno świątecznego czasu.

Świąteczne scenografie mają na celu oddać wyjątkowy klimat świąt Bożego narodzenia. Dokładam wszelkich starań, abyście wchodząc do mojego studia poczuli magię świąt i dzięki stworzonemu nastrojowi przeżyli wyjątkowe, rodzinne chwile. Moim zadaniem jest uchwycenie tych momentów w kadry. 

Świąteczne fotografie to piękna pamiątka na lata oraz pomysł na prezent dla najbliższych. Dziadkowie i inni bliscy będą zachwyceni zdjęciami rodzinnymi wykonanymi w świątecznej oprawie. Voucher na świąteczną sesję to też doskonały pomysł na prezent dla dziecka, jego rodziców i dziadków. Zdjęcia z sesji świątecznej można wykorzystać przy projekcie kalendarza na nowy rok.

Zapraszam do mojego świata fotografii. 

Jeśli Wasze dzieci mają w listopadzie lub grudniu urodzinki, podczas każdej świątecznej sesji możemy wykonać urodzinowe ujęcie z pięknym tortem w świątecznej odsłonie!  Wystarczy, że zgłosicie mi to przed Waszą sesją. Torcik wpasuje się pięknie także w stylizację z choinką w bieli i złocie! 🎄

Na sesje zapraszam całe Rodziny - zabierzcie ze sobą babcie i dziadków - nie wiadomo, kiedy będzie kolejna okazja na rodzinne kadry. ❤️

Wybierz swój pakiet!

Pakiet Premium

Świąteczna mini sesja
350,00 zł sesja 8 zdjęć
 • 8 zdjęć
 • do 45 min sesji
 • wydruki na pięknym jedwabnym papierze w formacie 15x21 cm
 • wersja elektroniczna zdjęć przekazana w prywatnej galerii
 • drukowana i elektroniczna kartka świąteczna z jednego wybranego zdjęcia
 • dodatkowe ujęcia w cenie 35 zł szt.

Pakiet Standard

Świąteczna mini sesja
250,00 zł sesja 5 zdjęć
 • 5 ujęć
 • do 30 min sesji
 • wydruki na pięknym jedwabnym papierze w formacie 15x21 cm
 • wersja elektroniczna zdjęć przekazana w prywatnej galerii
 • elektroniczna kartka świąteczna z jednego wybranego zdjęcia
 • dodatkowe ujęcia w cenie 35 zł szt.

Możesz mieć więcej ujęć w tej samej cenie!
(promocja ważna do 20 listopada 2020)

 

 1. 🎁 Umawiając się na sesje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00 otrzymacie ode mnie 1 ujęcie GRATIS do pakietu STANDARD i aż 2 ujęcia GRATIS do pakietu PREMIUM!!
 2. 🎁 Kolejne 1 ujęcie GRATIS możecie zgarnąć polecając mnie na sesję rodzinie lub znajomym. Zarówno Wy jak i druga rodzinka otrzymacie ode mnie po dodatkowym ujęciu do każdego wybranego pakietu. (Warunek jest tylko jeden: sesja przyprowadzonej rodzinki musi się odbyć do 20.11).
 3. 🎁 1 dodatkowe ujęcie GRATIS dla wszystkich moich wracających Klientów do każdego wybranego pakietu! 😍🎄
Już teraz rezerwujcie terminy i łapcie dodatkowe ujęcia!
🔥 UWAGA teraz prawdziwy ogień! Rabaty łączą się!
Ilość miejsc jest ograniczona, promocja trwa do 20.11! (sesje objęte promocją muszą się odbyć do 20.11)🎄

Rezerwacja terminu

 

Rezerwacje pod numerem telefonu +48 509 901 745 lub messengerem na Facebook'u. 📷

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku na konto bankowe GOYKA Agency Małgorzata Dura numer mBank 47 1140 2004 0000 3102 7754 3531 w wysokości 50 zł, w terminie 5 dni od dnia rezerwacji sesji. W tytule należy wpisać datę i godzinę sesji. W przypadku braku wpłaty, termin wraca do “puli wolnych terminów”.

Do każdego pakietu kartka elektroniczna w PREZENCIE!